Hydrominum na odchudzanie

Cześć, chce Wam przedstawić w tym poście tabletki na odchudzanie hydrominum.

tabletki hydrominum

Tabletki hydrominum tak jak wspomniałam wcześniej są suplementem diety, które wspomagają odchudzanie, ale nie tylko, głównym zadaniem i cechą tego preparatu jest usuwanie wody z organizmu, oraz pomoc w zwalczaniu cellulitu wodnego.

Reklama tych tabletek jest dosyć mocno promowana i w Internecie i w telewizji.

Cena opakowania to około 20zł.

Jeśli chodzi o wodę w organiźmie (piszę o tym ponieważ dużo kobiet ma ten problem), producent tabletek piszę tak:

Nadmiar wody w organizmie

Zakładasz buty i… masz wrażenie że są za małe, pierścionek nie chce zejść z palca choć jeszcze wczoraj nie miałaś z tym problemu?

Przyczyną może być nadmiar wody gromadzonej w organizmie. Dlaczego organizm gromadzi wodę?

Niedobór wody w organizmie

Paradoksalnie niedobór wody w organizmie powoduje jej zatrzymywanie. Organizm robi sobie zapasy na wypadek, gdyby zaczęło mu brakować wody. Dzieje się tak wówczas gdy pijemy mniej niż 1 litr wody dziennie. Zaleca się wypijać przynajmniej 1,5 litra wody, a najlepiej 2 litry dziennie.

Nieodpowiednia dieta

Zbyt rygorystyczna dieta, czy nadmiar soli w codziennych posiłkach. Należy pamiętać o tym, że sól znajduje się nie tylko w solniczce, ale również w wędlinach, wędzonych rybach, słonych przekąskach typu np. paluszki, czy krakersy, jak również w pieczywie.

Fazy cyklu miesiączkowego

Przed lub w trakcie okresu dochodzi do chwilowego zachwiania równowagi hormonalnej w organizmie co może skutkować zatrzymywaniem płynów w organizmie, a w konsekwencji obrzękami oraz wzrostem wagi. Objawy ustępują najczęściej w pierwszych dniach miesiączki.

Temperatura

Wysoka temperatura często przyczynia się do magazynowania wody w organizmie, a ciepłe i suche powietrze temu sprzyja. Z tego względu w lato zaleca się pić przynajmniej 2,5 litra wody dziennie.

Styl życia

Nasz styl życia, spędzanie długich godzin w pozycji siedzącej lub stojącej, niedosypianie, przemęczenie, czy też zła dieta mogą się przyczyniać do gromadzenia wody w organizmie.

Niektóre leki, czy tabletki antykoncepcyjne

Do gromadzenia wody w organizmie przyczyniają się również niektóre leki oraz przyjmowanie hormonów. Z tym problemem mogą się borykać również kobiety przyjmujące tabletki antykoncepcyjne.

Jak zapewnia producent tabletek Hydrominum ale także możemy wyczytać ze strony głównej są same naturalne składniki. Takie jak:

Opuncja figowa wspomaga metabolizm tłuszczów i kontrolę wagi. Ogranicza apetyt.

Mniszek pospolity wspomaga wydalanie nadmiaru wody z organizmu. Wykazuje właściwości oczyszczające. Wspiera naturalną detoksykację organizmu.

Pokrzywa wspomaga eliminację wody z organizmu i metabolizm tłuszczów. Wpływa korzystnie na witalność i zachowanie energii.

Zielona herbata posiada właściwości antyoksydacyjne, dzięki czemu chroni organizm przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. Dodatkowo promuje wydalanie wody z organizmu.

Wyciąg z nasion winogron pomaga w redukcji cellulitu i wspomaga odchudzanie. Wspiera kontrolę masy ciała, pomaga modelować sylwetkę.

 

Jeśli mowa o opiniach na temat tabletek Hydrominum najczęściej są pozytywne. Wysyłam linki do stron z opiniami o tych tabletkach. klikklik

Zachęcam Was do komentowania tego postu 🙂 podzielcie się wrażeniami z korzystania tego produktu

 

pozdrawiam

2 thoughts on “Hydrominum na odchudzanie”

  1. własnie szukałam czegoś na nadmiar wody w organizmie, dużo razy widziałam reklamy tych tabletek i zastanawiałam się nad kupnem

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *